Scrolluj niżej!

Centrum Kariery

Wierzymy, że osiągany przez nas sukces jest wynikiem codziennego zaangażowania naszych pracowników. Ich działanie z pasją pozwala nam na realizację wielu wyzwań. Jacy są?

Ambitni, dynamiczni w działaniu, otwarci na nowe możliwości a przede wszystkich na budowanie przyjaznej atmosfery m.in. poprzez pracę zespołową i czerpanie z wzajemnej różnorodności będącej jedną z kluczowych wartości dla organizacji.

Jeśli jest to również ważne dla Ciebie dołącz do naszego zespołu!

Dlaczego warto

Dla nas liczy się przyjazna atmosfera w pracy

Otrzymasz pełne wsparcie w trakcie Twojego okresu wdrożenia (poza nim też)

Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Posiłki dla pracowników w świetnych cenach

W biurze dostępne są porady lekarza, zabiegi fizjoterapeutyczne oraz możliwość skorzystania z kriokomory

W biurze mamy własną siłownię. Piłka nożna, fitness, sauna, to wszystko do użytku pracowników

Premie uzależnione od wyników Twojej pracy

Pracownicy restauracji mają możliwość dopasowania czasu pracy do swojej dyspozycyjności

Proces rekrutacji

North Food Polska S.A.

Praca w biurze

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów, możesz spotkać się z rozmową kwalifikacyjną oraz testami umiejętności (językowymi, obsługi programów komputerowych czy wiedzy i umiejętności z dziedzin bezpośrednio związanych z oferowanym stanowiskiem). Po każdym etapie otrzymasz odpowiedź niezależnie od rezultatu rozmowy. Zostaniesz też poinformowany o długości trwania poszczególnych etapów. Pierwszy – selekcja dokumentów aplikacyjnych może potrwać do miesiąca, ale zazwyczaj jest to krótszy okres.

North Food Polska S.A.

Kierowanie restauracją

W przypadku restauracji proces rekrutacji uzależniony jest od oferowanego stanowiska. Osoby zarządzające lokalem są wybierane z wewnętrznych awansów lub poprzez poszukiwanie na rynku. Dotyczy to stanowisk Kierownik lub Zastępca Kierownika Restauracji oraz Koordynator zmiany.

Rekrutacja składa się z kilku etapów, są to rozmowy kwalifikacyjne oraz testy kompetencji, zakończone zazwyczaj spotkaniem w siedzibie w Kielcach. Po każdych etapie otrzymasz informację zwrotną.

Praca w restauracji

Jeżeli chciałbyś zostać Pracownikiem restauracji możesz skontaktować się bezpośrednio z restauracją, która Cię interesuje (nie jest wymagane wysyłanie CV).

Proces rekrutacji składa się z rozmowy kwalifikacyjnej, na której możesz zostać zapytany m.in. o Twoje doświadczenie, wykształcenie, motywację do pracy, zainteresowania, aktualność badań w książeczce do celów sanitarno-epidemiologicznych czy dyspozycyjność.

Opinie pracowników