Małgorzata Sikorska

Przygodę z North Food Polska S.A rozpoczęłam w 2008 roku na stanowisku Managera ds. zakupów i logistyki. Moje zaangażowanie w codziennej pracy, wytrwałość w dążeniu do celu i ciężka praca zostały docenione przez Zarząd i w 2016 awansowałam na stanowisko Dyrektora. Zostały postawione przede mną nowe wyzwania, dzięki którym wciąż się rozwijam i  poszerzam wiedzę. Choć praca jest intensywna, to jednak z każdym dniem czuję się spełniona w tym co robię i czym się zajmuję.

Podejmując decyzję o rozpoczęciu pracy w NF nie spodziewałam się, że będzie to jeden z najbardziej intensywnych okresów w moim karierze zawodowej. Codzienne wyzwania z jakimi stykam się na polu zawodowym, coraz bardziej wymagający i wciąż rozwijający się rynek powodują, że każdy dzień jest inny i nie ma mowy o monotonii w pracy. Te wszystkie aspekty wyzwalają we mnie ciągłą kreatywność oraz stawiają kolejne poprzeczki do pokonania.

Bez wątpienia dużym atutem naszej firmy jest atmosfera pracy i sympatyczni ludzie, którzy ją tworzą. Pracując w NF mam to szczęście, że współtworzę ten zespół, dzięki czemu każdego dnia dostaję dużą dawkę pozytywnej energii do pracy. Pracuję w firmie, która inwestuje w rozwój swoich pracowników m.in. poprzez angażowanie w nowe projekty, możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach branżowych, co bardzo sobie cenię.