North Fish w samolocie…

North Fish w samolocie…

Opublikowano: 07/09/17

Podróżując liniami lotniczymi Wizz Air oraz Norwegian można dostrzec materiały reklamowe North Fish w magazynach „Wizz Magazine” i „n by Norwegian”.

We wrześniowym wydaniu „n by Norwegian” wybranych zostało kilka restauracji, które warto odwiedzić w poszczególnych krajach podczas podróży. Wśród lokali takich jak Lille Herbern w Oslo, czy Sumo w Norwegii, znalazła się również restauracja North Fish. Z kolei w „Wizz Magazine” znajduje się kreacja z Łososiem norweskim, umieszczonym na kostkach lodu i rozżarzonym węglu, która podkreśla świeżość i naturalność produktów.

„Wizz Magazine”: str. 51, http://bit.ly/2waFsZH

„n by Norwegian”: str. 73, http://bit.ly/2wJ3q1D

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 38 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.