Kolorowe Bowls w ofercie North Fish!

Kolorowe Bowls w ofercie North Fish!

Opublikowano: 06/07/20

W restauracjach North Fish pojawiły się wyjątkowe, letnie nowości. North Fish Bowls to wielobarwne miseczki wypełnione wartościami odżywczymi, które po raz pierwszy zagościły w menu.

Bowls dostępne są w czterech kompozycjach: z łososiem norweskim, tuńczykiem, krewetkami i serem Halloumi. Każda z miseczek skrywa w sobie inną kompozycję wyrazistych dodatków i charakterystyczny sposób podania. Dodatkowo do każdego Bowl’a otrzymuje się dressing: musztardowo – koperkowy lub 1000 wysp, a w opcji na gorąco: bulion Tom Yum lub łagodny bulion sojowy. Dzięki temu powstaje, aż 16 kombinacji North Fish Bowls, które można zjeść zarówno na miejscu jak i zabrać ze sobą na wynos.

Bowl z łososiem Norweskim skrywa w sobie smaczne dodatki jak ryż jaśminowy, paprykę czerwoną oraz soję. Obecność chrupiącej marchewki, szczypiorku, sezamu, jajka oraz plasterka cytryny tworzy fantazyjną całość.

Bowl z tuńczykiem wypełniony jest ryżem jaśminowym oraz papryką czerwoną. Ponadto znajdują się w niej bogate w wartości odżywcze glony wakame, chrupiąca marchewka i kiełki słonecznika Ale to nie koniec smakowitych dodatków, smak oraz sytość posiłku dopełnia jajko i plasterek świeżej cytryny.

Bowl z krewetkami to propozycja dla miłośników owoców morza. Miseczka zawiera delikatny ryż jaśminowy, paprykę czerwoną oraz glony wakame. Marchewka, szczypiorek, sezam, jajko i plasterek cytryny nadają ton i wyśmienity charakter całej miseczce.

Bowl z serem Halloumi to opcja wegetarańska – z ryżem jaśminowym, z dodatkiem papryki czerwonej oraz soi. Czarne oliwki, kiełki słonecznika, jajko i plasterek cytryny stanowią pyszne dopełnienie.

Warto przypomnieć, że dla klientów zostały przygotowane również wyjątkowe promocje, dostępne m.in. w aplikacji mobilnej North Fish.

Nowa oferta obowiązuję we wszystkich restauracjach North Fish do 06.09.2020 r.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 45 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.