Kolejne restauracje North Fish ograniczają marnowanie jedzenia

Kolejne restauracje North Fish ograniczają marnowanie jedzenia

Opublikowano: 16/12/19

Kolejne restauracje North Fish włączyły się w akcję Too Good To Go mającą na celu ograniczenie marnowania jedzenia. Innowacyjna aplikacja TGTG pomimo stosunkowo krótkiego istnienia na polskim rynku, szybko zdobyła dużą popularność. Najlepiej świadczy o tym wysokie piąte miejsce na liście najchętniej ściąganych aplikacji w Google Play i AppStore.

Too Good To Go zdobyło również ogromną sympatię North Fish, dzięki czemu po trzech miesiącach współpracy, akcja została wdrożona w 26 restauracjach, w różnych miastach polski m.in. Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Kielcach i Elblągu. We wskazanych miastach klienci mogą kupić paczkę niespodziankę, w której z pewnością znajdą smaczny i dobry posiłek kosztujący 1/3 lub mniej ceny regularnej, przyczyniając się tym samym do wspólnej walki przeciw marnowaniu się jedzenia.

Więcej informacji na temat walki z marnowaniem jedzenia można uzyskać na stronie: www.toogoodtogo.pl

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 47 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.