Zima na fali smaków

Zima na fali smaków

Opublikowano: 10/01/24

Zima na fali smaków North Fish!

Już od dziś w restauracjach North Fish można odkrywać nowe, zimowe smaki. W limitowanej ofercie znajdują się wyjątkowe dania, idealne na chłodne dni.

Pierwsze z nich to mintaj red onion – ryba w chrupiącej panierce, podawana z kremowym sosem i czerwoną cebulą, której delikatność i charakterystyczny smak z pewnością zachwycą każdego. Kolejnej opcji z pewnością nie można przegapić. To dorsz czarny w towarzystwie pieczarek, sera mozzarella i lekkiego sosu pomidorowego, wszystko zwieńczone świeżą natką pietruszki. Obie ryby dostępne są zarówno w gotowych zestawach obiadowych, jak i w opcji “Jesz, jak chcesz”, gdzie Klient samodzielnie nakłada dodatki.

Dla miłośników łososia norweskiego przygotowaliśmy wersję z delikatnym sosem oraz dodającym wyrazu porem. Kto raz spróbuje tego smaku – z pewnością po niego wróci. Dla osób preferujących mniejsze porcje też się coś znajdzie – morszczuk z prażoną cebulką w małym zestawie obiadowym z frytkami i sosem tatarskim, dostępnym już za 20 zł!

Ale to nie wszystko! Zimę na fali smaków zamyka Fishburger zimowy z soczystym morszczukiem, kapustą kwaszoną, serem mozzarella, prażoną cebulką i sosem tatarskim. Do każdego Fishburgera można dobrać wyjątkowe frytki ze skórką już za 5zł!

Zimowa fala smaków przyniosła także prawdziwą ławicę okazji w aplikacji mobilnej – i to za mniej niż 10zł: lemoniada za 6,50zł, rozgrzewająca zupa serowa z grzankami za 7,99zł, zimowy napój Tegløgg za 6zł i wiele innych. Zgodnie z zasadą – najlepsze oferty znajdziesz w aplikacji mobilnej North Fish. Przypominamy, że aplikacja NF to także punkty lojalnościowe za zakupy, które wymieniać można na nagrody.

Zima na fali smaków dostępna jest we wszystkich restauracjach North Fish i potrwa do 5 marca 2024. Serdecznie zapraszamy!

 

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 41 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz JOHN BURG.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także: 3DGence, New Era Materials i Homla.