Zamów online w North Fish

Zamów online w North Fish

Opublikowano: 23/11/17

Od 15 listopada restauracje North Fish oferują swoim klientom możliwość zamówienia online posiłku za pomocą serwisu Pyszne.pl z dostawą na terenie Warszawy. Teraz mieszkańcy stolicy mogą zjeść świeże ryby i owoce morza, bez konieczności wychodzenia z domu. Uruchomienie nowego kanału sprzedaży pozwala wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy nie mają możliwości odwiedzenia restauracji osobiście.

„Jestem przekonany, że będzie to kolejny duży krok w rozwoju naszej Organizacji. Opcja delivery dostępna jest w 3 restauracjach w Warszawie, ale wierzę iż bardzo szybko będziemy dokładać kolejne lokalizacje i miasta” – mówi Szymon Adamczuk, Prezes Zarządu North Food Polska S.A.

Obecnie, możliwość dowozu posiłku oferują restauracje North Fish w Galerii Arkadia, Galerii Złote Tarasy oraz Centrum Handlowym Blue City. Oprócz ryb i owoców morza, Klienci mogą zamówić inne produkty znane już w sieci – pyszne kanapki, zupy, smoothies czy lemoniady.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 39 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.