Zamów online teraz także na PizzaPortal!

Zamów online teraz także na PizzaPortal!

Opublikowano: 15/10/18

North Fish rozpoczął współpracę z PizzaPortal, liderem na polskim rynku zamawiania jedzenia online.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów od 15 października br. za pośrednictwem tego serwisu dostarczamy najlepsze ryby, owoce morza i dania wegetariańskie we Wrocławiu, Krakowie oraz Lublinie. Zamówienia z dostawą na wskazany przez klienta adres realizowane są przez restauracje North Fish w Pasażu Grunwaldzkim, Galerii Dominikańskiej, Magnolii, Wroclavii, a także Galerii Krakowskiej oraz Lublin Plaza.

„Delivery jest dla North Fish nowym, ale bardzo obiecującym kanałem sprzedaży. Aby poprawić dostępność naszej oferty, w wybranych miejscach dajemy możliwość składania zamówień przez PizzaPortal. Teraz to Wrocław, Kraków i Lublin. Liczymy na świetną współpracę z serwisem i oczywiście zadowolenie naszych klientów” mówi Tomasz Rurarz, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Biznesu, Członek Zarządu North Food Polska S.A.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 45 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.