W North Fish już świątecznie!

W North Fish już świątecznie!

Opublikowano: 13/11/17

Za oknami coraz chłodniej, a restauracje North Fish wkroczyły w świąteczną atmosferę, rozpoczynając kampanię „Wesołych Świąt – God Jul”. W ofercie pojawiło się kilka propozycji, które z pewnością zaskoczą i oczarują smakoszy niebanalnych potraw.

Pierwsza z nich to stek formowany z oryginalnego Łososia norweskiego z bogatym w aromaty serem wędzonym i konfiturą z żurawiny. Oferta ryb została także powiększona o Sandacza, którego delikatne mięso zyskało wyjątkowy smak w połączeniu z charakterystyczną delikatną, cytrynową panierką.

Do menu dołączyła także nowa sezonowa Zupa Dyniowa, przygotowywana na bazie bulionu warzywnego, podawana z chrupiącymi grzankami i pestkami dyni. Na zimę powraca również rozgrzewający napój TeGløgg – nasz autorski, zimowy napój korzenny z cynamonem, kardamonem, goździkami, sokiem jabłkowym, nektarem z czarnej porzeczki, cytryną i pomarańczą inspirowany tradycyjnym norweskim Gløggiem, serwowanym w okresie Świąt Bożego Narodzenia. A do TeGløgga polecamy naszą kolejną nowość – Kanelbolle, czyli cynamonowe ciastko, które wypiekamy na miejscu.

Oferta Wesołych Świąt ważna jest we wszystkich restauracjach North Fish do 07.01.2017 r.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 39 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.