Pierwszy rok funkcjonowania Veggie Hub

Pierwszy rok funkcjonowania Veggie Hub

Opublikowano: 30/09/21

Veggie Hub, wegetariański format spółki North Food, zasięgiem objął już 19 miast w Polsce. Marka ta specjalizuje się w kuchni wegetariańskiej, ale także ciągle rozszerza ofertę dań wegańskich. W menu widnieją takie dania jak wegeklopsiki, gnocchi, wegeburgery czy smażone boczniaki.

Produkty Veggie Hub można zamawiać wyłącznie na dowóz. Veggie Hub jest dostępny na platformie Glovo, a w  Warszawie także na Wolt, Uber Eats i Bolt Food.

W październiku mija rok działalności formatu, który początkowo dostępny był tylko w Warszawie, ale pomimo pandemii, projekt mocno realizował strategie VEGspansji na 19 miast w całej Polsce.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 46 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w trzech formatach: North Fish oraz JOHN BURG oraz Veggie Hub.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także: 3DGence, New Era Materials i Homla.