Uber Eats kolejnym operatorem delivery w North Fish

Uber Eats kolejnym operatorem delivery w North Fish

Opublikowano: 21/01/20

W ubiegłym tygodniu do grona restauracji North Fish realizujących dostawę najlepszych ryb, owoców morza i dań wegetariańskich dołączył kolejny operator Uber Eats. Tak szeroka skala operatorów delivery w North Fish, to odpowiedź na dynamicznie zachodzące zmiany dotyczące rynku gastronomicznego. Coraz większe znaczenie zyskuje trend convenience. Obecnie dla konsumentów, niezwykle ważny jest szybki dostęp do swoich ulubionych potraw bez konieczności wychodzenia z domu. Niewątpliwie innowacyjna aplikacja Uber Eats, spełnia wszystkie wymagania Klientów.

Szybkość dostawy deklarowana przez operatora od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera wynosi poniżej 32 minut. Użytkownik posiada również informację, o której godzinie dotrze do niego dostawca oraz ma możliwość śledzenia na bieżąco złożonego zamówienia. Obecnie z Uber Eats mogą korzystać mieszkańcy Warszawy, natomiast w najbliższej przyszłości grono miast będzie się niewątpliwie rozszerzać.

„Rozpoczęcie współpracy z Uber Eats jest konsekwencją długoterminowej strategii i dopełnia nasze portfolio kluczowych operatorów delivery dostępnych na krajowym rynku. Dążymy do tego, aby dać każdemu Klientowi wybór dogodnej dla niego platformy w każdym mieście, w którym znajdują się nasze restauracje.” – mówi Przemysław Pukiewicz, Manager ds. Wsparcia Procesów Operacyjnych.

 

 

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 46 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.