To już 15 lat North Fish!

To już 15 lat North Fish!

Opublikowano: 07/12/17

30 listopada był dniem świętowania dla Klientów marki North Fish. Sieć restauracji obchodziła 15-lecie działalności. Dokładnie 30 listopada 2002 roku uruchomiono pierwszy lokal w Galerii Echo w Kielcach.

„Z ludzkiej perspektywy bylibyśmy krnąbrnym nastolatkiem. Z perspektywy biznesowej to już całkiem dojrzały biznes. Na urodziny zrobiliśmy sobie prezent otwierając 40 restaurację North Fish w Toruniu. Po 15 latach jesteśmy liderem na polskim rynku wśród restauracji oferujących ryby i owoce morza. Liczymy się również w Europie, bo to już mocna pozycja na podium. Za niewiele ponad rok otworzymy 50 restaurację i będzie to kolejny moment do świętowania. Codziennym świętem jest dla nas moment, kiedy ludzie wybierają naszą ofertę spośród wielu innych; nasze ryby, owoce morza, świetne lemoniady, ofertę wegetariańską. Dziękujemy za te 15 lat razem i zapraszamy na kolejne” – mówi Tomasz Rurarz, Marketing & Business Development Officer.

W ciągu 15 lat North Fish stał się największą w Polsce, a trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Obecnie otwartych jest już 40 lokali w najlepszych centrach handlowych w całej Polsce.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 40 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia się jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.