Summer Time, North Vege i North Fish

Summer Time, North Vege i North Fish

Opublikowano: 06/06/22

North Fish wystartował z nową kampanią LATO. Ta kampania jest wyjątkowa, ponieważ dzieli się na dwie pod kampanie.

Pierwsza z nich to Summer Time, czyli letnie i lekkie nowości w menu – m.in. powrót w nieco odmienionej wersji Łososia Caprese, czyli steka
z łososia norweskiego podawanego z sosem pesto, opiekanym ser mozzarella i pomidorkami koktajlowymi. Drugim powrotem jest długo wyczekiwany Mintaj panierowany z porem – soczysty kawałek fileta
z mintaja z sosem porowym.  Całkowitą nowością będzie natomiast Crispy Hake, czyli chrupiący, dziki morszczuk w panierce w dwóch wersjach łagodnej i pikantnej.

Nowości widoczne będą także w ofercie kanapkowej. Dwie nowe DUŻE propozycje to: Big! Fish Sandwich i Big! Fish Tortilla. Oba te dania bazują na chrupiącym morszczuku, można także wybrać wersję podania: łagodną lub pikantną.

Ważną informacją jest także fakt, że tortille ze standardowego menu zostaną powiększone.

Jak North Fish to także pyszne zupy – powrót Zupy krem z pomidorów,
a także nowa, letnia propozycja, czyli Chłodnik z buraczków.

W witrynie chłodniczej znajdziemy także nowy napój zwaną Grenatera, czyli lemoniadę z owoców granatu i cytryny, a na deser będziemy mogli zjeść Panna Cottę z musem brzoskwiniowym.

……

Druga część kampanii jest zatytułowana North Vege. North Vege to subbrand marki North Fish określający grupę nowych produktów na bazie roślinnych burgerów i nuggetsów. Przygotowane dania są dobrą opcją dla wegetarian, wegan a także dla tych co lubią roślinną kuchnię. Kampanię tę wspierana była przez grupę ekspertów z Roślinniejemy.

„Dania roślinne przestają być pobocznym akcentem, którego główną rolą jest wypełnienie PR-owych założeń sieci restauracji – kolejny ruch North Fish w kierunku zwiększenia roli pozycji bezmięsnych w ofercie jest pionierskim działaniem w Polsce. Roślinne nuggetsy i burgery w North Fish to szansa na zapoznanie się z pyszną kuchnią roślinną w wygodnym wydaniu dla osób, które dotychczas nie miały, lub miały ograniczone możliwości poznawania roślinnych smaków.”
Maciej Otrębski, strategic partnerships manager, RoślinnieJemy

Od tej kampanii w North Fish będziemy mogli spróbować Nuggetsów roślinnych wraz z dodatkami w systemie Nałóż ile chcesz, a także w formie snax: Nuggetsy z frytkami.

Mocno zostanie także wzbogacona wegetariańska opcja kanapkowa. Big! Vege Sandwich, czyli duża bułka focaccia z kurkumą i siemieniem lnianym wraz z nuggestami roślinnymi, majonezem, sosem sweet chilli i chrupiącymi warzywami. Kolejna opcja wegetariańska to Big! Vege Tortilla, czyli świeża tortilla pszenna wraz
z nuggestami roślinnymi, sosem cezar, serem sałatkowym i warzywami.

Całkowitą nowością będzie Burger roślinny, soczysty burger na bazie białka roślinnego, sos barbecue oraz majonez i warzywa, a wszystko to podawane jest w bułce z ciasta piwnego.

Dodatkową będziemy mogli spróbować Sałatki Cezar z nuggetsami roślinnymi, grzankami ziołowymi i serem sałatkowym.

Oferta LATO dostępna będzie we wszystkich restauracjach North Fish
do 4 września bieżącego roku.