Śnieżka zdobyta!

Śnieżka zdobyta!

Opublikowano: 02/11/17

North Food  wie, jak ważny jest zintegrowany zespół w prawidłowym funkcjonowaniu firmy. „To Ludzie kreują środowisko, w którym żyjemy, pracujemy, to dzięki ich zaangażowaniu możemy osiągać kolejne sukcesy” – mówi Agnieszka Adamska, HR Business Partner.

Z okazji 15-lecia działalności Spółki, Kierownicy Restauracji, Kierownicy Regionalni oraz Pracownicy Centrali uczestniczyli w trzydniowym wyjeździe integracyjnym w Karpaczu. „Mamy to szczęście, że lubimy ze sobą przebywać i dzielić się sukcesami. 15 lat obecności na rynku, to moment, w którym w sposób szczególny mogliśmy podziękować naszym Pracownikom” – dodaje Agnieszka Adamska.

Był to czas rozmów, dyskusji i planów na kolejne lata. Do najważniejszych punktów spotkania należała prezentacja podsumowująca piętnaście lat North Food, jak również piesza wycieczka na Śnieżkę – najwyższy szczyt w Karkonoszach. Każdy pokonał swoje ograniczenia i wyprawa zakończyła się sukcesem – wszyscy dotarli do celu. „Ostatnie nasze spotkanie firmowe w Karpaczu, z okazji 15 – lecia istnienia Spółki było także świetną okazją do doskonalenia wzajemnych relacji i poznania osób, które na co dzień pracują z różnych lokalizacjach.”

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 40 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz JOHN BURG.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.