Rzeszów z nową restauracją North Fish!

Rzeszów z nową restauracją North Fish!

Opublikowano: 12/06/19

Od środy 12 czerwca mieszkańcy Rzeszowa mogą zjeść najlepsze ryby, owoce morza i dania wegetariańskie w restauracji North Fish, zlokalizowanej w Millennium Hall – największym centrum kulturalno-rozrywkowym na Podkarpaciu. To już 47 lokal sieci w Polsce.

W ofercie Klienci znajdą ryby takie jak łosoś norweski, dorsz czarny, morszczuk, mintaj. Do wymienionych ryb samodzielnie można nakładać dodatki w formule „Nałóż ile chcesz”, tak jak wyjątkowe frytki ze skórką, świeże sałatki, surówki. Z oferty snax dostępne będą kanapki z pieczywem wypiekanym na miejscu, tortille czy panierowane kalmary i krewetki. Warto spróbować także naturalnych, robionych na miejscu lemoniad oraz orzeźwiających North Ice Tea.

Z okazji otwarcia, na Klientów czekają wyjątkowe oferty promocyjne – na start m.in.: Łosoś norweski ze szpinakiem lub z sosem ratatouille z dodatkami w formule „Nałóż ile chcesz” w cenie 9,99 zł.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 47 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.