Restauracje North Fish wzbogaciły się o ofertę Puzzle Snax!

Restauracje North Fish wzbogaciły się o ofertę Puzzle Snax!

Opublikowano: 06/06/17

Od 5 czerwca restauracje North Fish wzbogaciły się o ofertę Puzzle Snax. Do menu dołączyło wiele nowych propozycji. W ramach nowej promocji klienci mogą spróbować naturalne chipsy ziemniaczane, tradycyjne placki ziemniaczane, chrupiące paluszki serowe z mozzarelli w złocistej panierce, soczyste paluszki z mintaja, ćwierćkilowe frytki ze skórką oraz małą miseczkę dodatków w formule „Jesz ile chcesz”. Oferta kanapek powiększyła się o Vegeburgera ze szpinakowym burgerem, świeżą sałatą, idealnie podkreślającym jej smak autorskim sosem oraz wyjątkową, wypiekaną na miejscu bułką.

Hasło nowej oferty Puzzle Snax to „Wybieraj łącz i oszczędzaj”. Wybierając z produktów z oferty PUZZLE SNAX Klient może połączyć je w zestaw zyskując przy tym więcej, im większy zestaw.

Oprócz nowych produktów z oferty Puzzle Snax, restauracje North Fish wzbogaciły swoją ofertę ryb o łososia norweskiego caprese z plastrami świeżych dojrzałych pomidorów ułożonych na klasycznym bazyliowym pesto i zapieczony z serem mozzarella.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 38 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.