Restauracja JOHN BURG świętuje swoje 4 urodziny

Restauracja JOHN BURG świętuje swoje 4 urodziny

Opublikowano: 27/09/18

22 września 2018 roku, kielecka restauracja JOHN BURG świętowała swoje 4 urodziny. Dokładnie cztery lata temu, w 2014 roku, pierwsi goście cieszyli się smakiem burgerów i steaków z certyfikowanej wołowiny Black Angus.

„Przez te 4 lata wiele się zmieniło, powstawały nowe dania, burgery miesiąca, zupy sezonowe. Został też wykonany duży remont restauracji w czerwcu 2018 roku, ale jedno pozostało bez zmian  – JOHN BURG to soczyste mięso, pyszna, wypiekana na miejscu bułka oraz znakomite dodatki. JOHN BURG to też filozofia, to styl życia i wartości wokół których kręci się cała restauracja” – mówi Maciej Surgiel, koordynator marketingu restauracji Casual Dining w North Food Polska S.A.

Z okazji urodzin restauracja przygotowała liczne promocje i atrakcje. Do najważniejszych można zaliczyć zabawy i animacje dla dzieci, losowanie nagród dla każdego gościa, promocje dla SMYCZ posiadających, urodzinowy tort i konkursy z nagrodami. Tradycyjnie już, w dniu urodzin restauracja sprzedała 100 szt. JB Classic BRGR-ów w promocyjnej cenie 1 zł!

Pod marką JOHN BURG kryje się restauracja, która serwuje znakomite jakościowo burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus. JOHN BURG to soczyste mięso, pyszna, wypiekana na miejscu bułka oraz znakomite dodatki. Do tego pasja i odwaga w łączeniu niebanalnych składników.