Restauracja JOHN BURG po raz kolejny zdobyła certyfikat jakości od TripAdvisor!

Restauracja JOHN BURG po raz kolejny zdobyła certyfikat jakości od TripAdvisor!

Opublikowano: 25/05/18

Restauracja JOHN BURG już trzeci rok z rzędu otrzymała certyfikat jakości strony TripAdvisor®. Nagrodę dostają wyłącznie te firmy, które przez okres ubiegłego roku otrzymywały niezwykle pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor. Laureaci certyfikatu jakości to restauracje, obiekty zakwaterowania i atrakcje z całego świata, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie.

„TripAdvisor z radością ogłasza listę zdobywców certyfikatu jakości 2018 będącego wyrazami uznania dla restauracji i firm organizujących wyjazdy, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny na największej na świecie stronie turystycznej” — deklaruje Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor. „Ta nagroda to nasz sposób na publiczne wyróżnienie firm, które aktywnie przyciągają uwagę klientów i wyciągają wnioski z ich opinii, aby pomóc podróżnym znaleźć oraz bez obaw zarezerwować wymarzoną podróż”.

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.

Pod marką JOHN BURG kryje się restauracja, która serwuje znakomite jakościowo burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus. JOHN BURG to soczyste mięso, pyszna, wypiekana na miejscu bułka oraz znakomite dodatki. Do tego pasja i odwaga w łączeniu niebanalnych składników.