North Food Polska S.A.
North Food Polska S.A.
North Food Polska S.A.

Restauracja JOHN BURG po raz kolejny zdobyła certyfikat jakości od TripAdvisor!

Restauracja JOHN BURG po raz kolejny zdobyła certyfikat jakości od TripAdvisor!

Opublikowano: 25/05/18

Restauracja JOHN BURG już trzeci rok z rzędu otrzymała certyfikat jakości strony TripAdvisor®. Nagrodę dostają wyłącznie te firmy, które przez okres ubiegłego roku otrzymywały niezwykle pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor. Laureaci certyfikatu jakości to restauracje, obiekty zakwaterowania i atrakcje z całego świata, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie.

„TripAdvisor z radością ogłasza listę zdobywców certyfikatu jakości 2018 będącego wyrazami uznania dla restauracji i firm organizujących wyjazdy, które stale otrzymują pochwały i wysokie oceny na największej na świecie stronie turystycznej” — deklaruje Heather Leisman, wiceprezes ds. marketingu przemysłowego strony TripAdvisor. „Ta nagroda to nasz sposób na publiczne wyróżnienie firm, które aktywnie przyciągają uwagę klientów i wyciągają wnioski z ich opinii, aby pomóc podróżnym znaleźć oraz bez obaw zarezerwować wymarzoną podróż”.

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.

Pod marką JOHN BURG kryje się restauracja, która serwuje znakomite jakościowo burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus. JOHN BURG to soczyste mięso, pyszna, wypiekana na miejscu bułka oraz znakomite dodatki. Do tego pasja i odwaga w łączeniu niebanalnych składników.