Pierwsza restauracja North Fish w Suwałkach już otwarta!

Pierwsza restauracja North Fish w Suwałkach już otwarta!

Opublikowano: 22/02/18

22 lutego miało miejsce otwarcie 41 restauracji North Fish. Lokal znajduje się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza i jest to druga restauracja w nowym formacie North Fish easy w Polsce.

„Po sukcesie pierwszej restauracji North Fish Easy w Toruniu, przyszedł czas na rozwój tego formatu. Suwałki Plaza wydaje się być idealnym miejscem na kolejną restaurację North Fish, gdyż do tej pory nasza obecność w tym regionie ograniczała się do jednej restauracji w Białymstoku. Suwałki są drugim pod względem ludności miastem województwa podlaskiego i bardzo ważnym ośrodkiem tranzytowym, a Plaza jest jedynym większym centrum handlowym w promieniu niemal 100 km. To wszystko spowodowało, że ta lokalizacja stała się naturalnym miejscem, gdzie postanowiliśmy otworzyć naszą restaurację. Wierzę, że format easy doskonale uzupełni ofertę gastronomiczną w Plazie i przypadnie do gustu naszym nowym Gościom, a dla nas będzie to kolejny punkt na mapie Polski, gdzie dzięki North Fish sporo osób spróbuje smacznych dań z ryb, wegetariańskich oraz owoców morza.” – mówi Szymon Adamczuk, Prezes Zarządu North Food Polska S.A.

W ofercie nowej restauracji Klienci znajdą produkty znane już w sieci – łososia norweskiego, dorsza czarnego, pyszne zupy, zdrowe kanapki z bułką wypiekaną na miejscu, świeże smoothie i naturalne lemoniady, a także możliwość dobrania dodatków zimnych w formule „Nałóż ile chcesz.”

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 41 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia się jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.