Pierwsza restauracja North Fish w Elblągu i początek rebrandingu!

Pierwsza restauracja North Fish w Elblągu i początek rebrandingu!

Opublikowano: 28/03/18

28 marca miało miejsce otwarcie nowej restauracji North Fish w Elblągu, w C.H. Ogrody. To już 41 punkt w Polsce, a o tyle szczególny, że jego front zdobi nowe logo North Fish. Otwarcie tej lokalizacji rozpoczyna bowiem proces wdrażania długo wyczekiwanego rebrandingu. W kolejnych tygodniach zmiany logo obejmą kolejne restauracje.

Nowa restauracja North Fish w Elblągu oferuje jak zawsze bogaty wybór ryb i owoców morza, które codziennie przygotowywane są od podstaw. W menu klienci znajdą także pyszne kanapki z pieczywa wypiekanego na miejscu, snax, zupy, świeże smoothies i lemoniady z naturalnych składników oraz inne produkty znane już w sieci. Na otwarcie przygotowano specjalną promocję, która potrwa do 8 kwietnia.

Nowy lokal znajduje się na poziomie +1.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 41 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.