Otwarcie North Fish w Galerii Katowickiej

Otwarcie North Fish w Galerii Katowickiej

Opublikowano: 19/10/22

North Fish tym roku obchodzi 20 rocznicę działalności. Ten okrągły jubileusz to ogromny powód do świętowania, ale nie jedyny. Po dość trudnym dla nas okresie związanym z pandemią COVID-19 wracamy na ścieżkę rozwoju i już dziś możemy się pochwalić nową restauracją na mapie Polski.

Tym razem wybór padł na Galerię Katowicką w samym sercu Górnego Śląska. To miejsce już od kilku lat było w obszarze zainteresowania naszej marki, ze względu na swój ogromny potencjał i znaczenie w regionie. Bardzo atrakcyjna oferta handlowo-usługowa przyciąga wielu klientów o zróżnicowanym profilu, co jest spójne ze strategią rozwoju North Fish.

Od dziś odwiedzający Galerię Katowicką mogą spróbować flagowych dań North Fish takich jak: ryby w złocistej panierce, ryby z pieca, wyśmienite krewetki i kalmary, sycące burgery, panierowane boczniaki, orzeźwiające lemoniady i wiele, wiele innych.

Ponadto dla klientów, którzy odwiedzą nas w pierwszych dniach otwarcia przygotowaliśmy pamiątkowe gadżety oraz wyjątkowe oferty na start. Nasze słynne tortille będą dostępne za jedyne 9,99 zł, a kultowy dorsz czarny z dodatkami za 19,99 zł. Najtańszy obiad na food courcie o wyśmienitym smaku gwarantowany. Zapraszamy!