Oferta „Dorsz albo Łosoś” w restauracjach North Fish!

Oferta „Dorsz albo Łosoś” w restauracjach North Fish!

Opublikowano: 08/03/18

Od 5 marca w restauracjach North Fish pojawiło się kilka propozycji smakowych w ramach nowej oferty „Dorsz albo Łosoś”. Oprócz nowości produktowych, na Klientów czekają także atrakcyjne promocje i kupony.

Do menu dołączyły dwa warianty smakowe grillowanego Łososia norweskiego – z pieprzem cytrynowym, który znakomicie harmonizuje z rybą oraz autorskim sosem cytrynowym i świeżym koperkiem, nadającym potrawie niepowtarzalnego aromatu i wyjątkowego charakteru. Oferta kanapek powiększyła się o Fishburgera oraz Vegeburgera w wersji Hot & Cheese – z papryczkami jalapeño oraz serem cheddar. Dla wielbicieli wegetariańskich potraw przygotowano Sałatkę Vege z delikatnym burgerem szpinakowym, świeżymi warzywami i pieczywem orkiszowym. Restauracje North Fish wzbogaciły także menu o nową naturalną lemoniadę ze świeżym ogórkiem oraz smaczne ciastka – czekoladowe brownie oraz owsiane z bakaliami.

Dla Klientów przygotowana została wyjątkowa promocja – dużą porcję panierowanego Dorsza czarnego z frytkami i wodą Nørth w cenie 17,99 zł.

Oferta „Dorsz albo Łosoś” dostępna jest we wszystkich restauracjach North Fish do 5 maja 2018.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 41 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia się jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.