Nowy wygląd restauracji North Fish w Galerii Krakowskiej!

Nowy wygląd restauracji North Fish w Galerii Krakowskiej!

Opublikowano: 19/02/18

4 lutego, po tygodniowej przebudowie, ponownie otwarto restaurację North Fish w Galerii Krakowskiej, usytuowaną przy Dworcu Głównym. Lokal zyskał nowoczesny i stylowy wygląd. Niepowtarzalna rybia łuska na ścianie, wieloformatowe grafiki oraz zieleń i dekoracje nadały wnętrzu sali jadalnej świeżości oraz niepowtarzalnego charakteru. Lokal zachwyci zarówno stałych jak i nowych Klientów restauracji, Gości Galerii Krakowskiej oraz podróżnych na Dworcu Głównym.

„Nowa przytulna sala, sezonowo zmieniające się menu i stała załoga pozwoli Naszym Gościom spędzić tutaj niezapomniane chwile. Ręcznie produkowane rybie łuski każdemu będą przypominać, jaki jest główny składnik Naszego sukcesu. Wygodne krzesła i sofy gwarantują przyjemny odpoczynek po solidnym posiłku” – mówi Alicja Lech, Kierownik Restauracji North Fish w Galerii Krakowskiej na poziomie -1.

Restauracja North Fish serwuje dania znane już w sieci. Wśród nich są smaczne ryby i owoce morza, pyszne kanapki z bułką wypiekaną na miejscu, zupy oraz zawsze świeże smoothies i lemoniady bez konserwantów.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 40 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia się jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i trzecią w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.