Nowa restauracja North Fish w Lublinie!

Nowa restauracja North Fish w Lublinie!

Opublikowano: 01/07/20

Od środy 1 lipca br. mieszkańcy Lublina mogą odwiedzać nową restaurację North Fish, serwującą najlepsze ryby, owoce morza oraz dania wegetariańskie. Nowy lokal mieści się w Centrum handlowym VIVO, zlokalizowanym przy Alei Unii Lubelskiej 2.

To 2 restauracja w Lublinie i 45 w Polsce. Pomimo trudnej sytuacji w branży gastronomicznej spółka North Food S.A. stale poszukuje lokalizacji i związanych z tym możliwości rozwoju.

W ofercie nowej restauracji Klienci znajdą szeroki wybór najlepszych ryb m.in. grillowanego łososia norweskiego, skalnicę panierowaną, mirunę z prażoną cebulką czy dorsza czarnego. Restauracje North Fish codziennie udowadniają, że dobre jedzenie nie musi dużo kosztować. Dzięki unikalnemu systemowi sprzedaży: „Nałóż, ile chcesz” gość decyduje o tym, jakie dobierze dodatki i ile ich będzie na talerzu. W ofercie dostępne będą również kanapki z bułką wypiekaną na miejscu, tortille, panierowane kalmary i krewetki. Warto spróbować także dań z kuchni wegetariańskiej oraz naturalnych, robionych na miejscu lemoniad i smoothie.

North Fish przygotował na start wyjątkową ofertę promocyjną – dodatki w formule „Nałóż, ile chcesz” za 1 zł do dowolnej ryby.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 45 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.