North Food włączył się w pomoc potrzebującym!

North Food włączył się w pomoc potrzebującym!

Opublikowano: 17/01/18

Spółka North Food Polska S.A. po raz kolejny udowodniła, że chętnie angażuje się w działania dobroczynne, włączając się w ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka. Tym razem pracownicy organizacji wybrali dwie rodziny znajdujące się w ciężkiej sytuacji materialnej. Firma pomogła rodzinie Pani Anety i Pana Marka, wychowującej trójkę dzieci oraz Pani Leokadii mieszkającej w trudnych warunkach wraz z synem.

„To już kolejna, 3 edycja Szlachetnej Paczki, którą udało nam się zorganizować. Hojność i zaangażowanie Koleżanek i Kolegów z North Food przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, do tego stopnia, iż zdecydowaliśmy się w tym roku obdarować dwie rodziny” – mówi Zbigniew Bąk, Opiekun Projektu Szlachetna Paczka w North Food Polska.

Dla rodzin przygotowana została zbiórka rzeczy, których najbardziej potrzebują – artykułów spożywczych, środków czystości, ubrań, zabawek oraz przyborów szkolnych. Pracownicy organizacji zorganizowali również aukcję, na której wystawione były przedmioty do zlicytowania, a zebrana kwota została przekazana rodzinom i umożliwiła wyremontowanie ich domów. „W aukcji nie chodzi o bicie kolejnych rekordów, lecz o pomoc potrzebującym. Cieszy jednak fakt, iż z roku na rok jest coraz większa mobilizacja, zabawa i energia podczas aukcji, co oczywiście również integruje cały nasz Zespół” – dodaje Zbigniew Bąk.

Wsparcie w realizacji projektu Szlachetnej Paczki w North Food okazali również Fundacja Fabryki Marzeń, Komfort Łazienki oraz pracownicy Columbus Pro, przekazując cenne i wartościowe przedmioty dla potrzebujących rodzin. „Cieszymy się, że entuzjazm pracowników Spółki przyciągnął do Szlachetnej Paczki również inne zaprzyjaźnione firmy. Wspólnie wyciągnęliśmy pomocną dłoń do potrzebujących i mamy nadzieję, stanie się ona nie tylko finansowym wparciem, ale również pokaże obdarowanym, że są ważni i że ktoś o nich pamięta” – mówi Joanna Mazur, Specjalista ds. Obsługi Biura Zarządu.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 41 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz JOHN BURG.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.