North Food Polska Partnerem Fundacji „Fabryki Marzeń”

North Food Polska Partnerem Fundacji „Fabryki Marzeń”

Opublikowano: 09/02/17

North Food Polska otrzymał tytuł Partnera Fundacji „Fabryki Marzeń”.  Wyróżnienie przyznano za wspieranie działań na rzecz potrzebujących i potwierdzenie, że „ludzi dobrej woli jest więcej”.  Firma chętnie włącza się w akcje charytatywne i dobroczynne. W ubiegłym roku pracownicy  North Food Polska wraz z Fundacją Fabryki Marzeń zorganizowali aukcję, z której przychód w całości przeznaczyli na pomoc potrzebującej rodzinie w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 40 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz JOHN BURG.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Rovese, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.