North Food gra z WOŚP

North Food gra z WOŚP

Opublikowano: 21/01/22

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zbiera środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. North Food kolejny raz wspiera Fundację w zbieraniu środków poprzez następujące działania:

– wsparcie wolontariuszy w całej Polsce podczas finału akcji. Każdy z wolontariuszy będzie mógł w tym dniu otrzymać ciepłą i sycącą zupę w dowolnej restauracji North Fish;

– specjalne licytacje na Allegro, m.in.: 3 karty przedpłacone do North Fish o wartości 500zł każda, doładowanie w aplikacji mobilnej North Fish w wysokości 10 000pkt oraz 3 zestawy tuńczyków w oliwie z oliwek z linii North Fish Specials;

– eSkarbonka North Food. Każda pomoc się liczy, nawet ta najmniejsza. Dzięki eSkarbonce można wpłacać dowolne kwoty, łatwo i szybko.

 

Linki do licytacji na portalu Allegro oraz eSkarbonki:

licytacja Allegro – karta przedpłacona 500zł #1
licytacja Allegro – karta przedpłacona 500zł #2
licytacja Allegro – karta przedpłacona 500zł #3
licytacja Allegro – doładowanie 10 000pkt w aplikacji mobilnej North Fish
licytacja Allegro – zestaw tuńczyków North Fish Specials #1
licytacja Allegro – zestaw tuńczyków North Fish Specials #2
licytacja Allegro – zestaw tuńczyków North Fish Specials #3
eSkarbonka North Food Polska

Cały uzyskany dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 45 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w trzech formatach: North Fish oraz JOHN BURG oraz Veggie Hub.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także: 3DGence, New Era Materials i Homla.