North Food dla Szlachetnej Paczki

North Food dla Szlachetnej Paczki

Opublikowano: 15/12/16

North Food Polska po raz kolejny włączył się w ogólnopolską  akcję „Szlachetna Paczka”, która polega na pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebującym wsparcia.

Firma pomogła Panu Bonifacemu i jego córce Wiktorii, którzy utrzymują się z zasiłków i mieszkają wspólnie w jednym pokoju. Rodzina potrzebowała nie tylko pomocy finansowej, ale m.in. mebli, ubrań, środków czystości i podstawowych produktów spożywczych.

W siedzibie North Food Polska w Kielcach odbyła się aukcja, na której wystawiono ponad 70 przedmiotów. Restauracje North Fish zorganizowały także zbiórkę pieniędzy dla rodziny. Pracownicy firmy przekazali rodzinie laptopa, meble, ubrania i środki czystości, a dodatkowo łazienka w domu Pana Bonifacego zostanie wyremontowana.

Przedstawiciele North Food wręczający prezenty nie kryli wzruszeń, że wspólnie mogli pomóc potrzebującym spędzić Święta w radosnej atmosferze.

North Food Polska S.A.

North Food Polska S.A. to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 40 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz JOHN BURG.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Rovese, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.