North Fish rozwija kanał delivery w Szczecinie!

North Fish rozwija kanał delivery w Szczecinie!

Opublikowano: 12/03/19

Od 11 marca w Szczecinie Klienci mają możliwość telefonicznych zamówień najlepszych ryb i owoców morza z restauracji North Fish w Outlet Park. Ciepłe i smaczne posiłki przewożone są dedykowanym autem, zapewniając szybką dostawę pod wskazany adres. Klienci mogą także zamawiać online z restauracji za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl.

„Portfolio restauracji North Fish oferujących opcje delivery powiększyło się o kolejną lokalizację – Restaurację North Fish w Centrum Outlet Park w Szczecinie. Od teraz także Klienci prawobrzeżnej części Szczecina mogą zamawiać pod wskazany adres bogactwo oferowanych przez North Fish ryb, owoców morza, świeżych warzyw oraz orzeźwiających napojów. Zamówienia można składać telefonicznie, za pośrednictwem serwisu PizzaPortal a już niebawem także serwisu Pyszne.pl. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i aby ułatwić cały proces pierwszy raz dodaliśmy możliwość składania zamówień drogą telefoniczną bezpośrednio w restauracji. Dzięki tej opcji  nasi pracownicy mogą pomóc w wyborze najlepszej opcji, kompletując optymalny posiłek dla Klienta oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania” – mówi Przemysław Pukiewicz, Manager ds. wsparcia procesów operacyjnych.

Opcja telefonicznych zamówień i dedykowanych dostaw będzie rozwijana w bieżącym roku w kolejnych lokalach sieci North Fish.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 46 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.