North Fish ponownie otwarty

North Fish ponownie otwarty

Opublikowano: 01/06/20

1 czerwca, po 79 dniach zamknięcia, ponownie zostały uruchomione restauracje North Fish. Otwarte restauracje są w pełni przygotowane i działają z zachowaniem zwiększonych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Jedną z nich są szyby oddzielające dodatki od Gości, które wpłynęło na system nakładania dodatków „Nałóż, ile chcesz”. Obecnie to pracownik restauracji nakłada dodatki zgodnie z prośbą Gościa – a wszystko to by było bezpieczniej. Pozostałe to m.in. stosowanie przez pracowników restauracji środków ochrony osobistej w postaci rękawiczek, maseczek oraz przyłbic. Ponadto wszystkie powierzchnie podlegają częstemu myciu oraz dezynfekcji.

Wszystkie procedury zostały podjęte w trosce o bezpieczeństwo i komfort, zarówno Gości jak i pracowników restauracji.

Na powrót North Fish przygotował specjalne promocje, które dostępne są w aplikacji mobilnej North Fish.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 44 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.