North Fish gra z WOŚP

North Fish gra z WOŚP

Opublikowano: 31/01/24

Tu wszystko gra!

W ostatnią niedzielę 28 stycznia miał miejsce 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera środki na walkę z chorobami płuc u dzieci i dorosłych. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć Fundację w jej wielkim dziele.

Każdy z niestrudzonych wolontariuszy, który zawitał do restauracji North Fish otrzymał ciepły posiłek w postaci zupy lub rozgrzewającego napoju.

Ponadto, w serwisie Allegro, zostały wystawione dedykowane licytacje: karty przedpłacone do North Fish, doładowanie w aplikacji mobilnej North Fish w wysokości 10 000pkt oraz zestawy tuńczyków w oliwie z oliwek z linii North Fish Specials.

North Food Polska S.A. to organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Obecnie North Food zarządza 41 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz JOHN BURG.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także: 3DGence, New Era Materials i Homla.