Kolejny krok w stronę rozwoju delivery w North Fish

Kolejny krok w stronę rozwoju delivery w North Fish

Opublikowano: 01/07/19

North Fish rusza z opcją dostawy posiłków przez aplikację Wolt w Warszawie. Od 1 lipca z restauracji zlokalizowanych w Sadyba Best Mall oraz Galerii Mokotów Klienci mogą zamawiać najlepsze ryby, owoce morza i dania wegetariańskie z dostawą pod wskazany adres.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Spółka North Food Polska S.A. nieustannie powiększa obszar dostaw i  udostępnia usługę dostawy w kolejnych restauracjach. Teraz Klienci mogą zamawiać smaczny posiłek z restauracji North Fish nie tylko za pośrednictwem PizzaPortal.pl oraz Pyszne.pl, ale również przez nowoczesną aplikację Wolt. Obecnie w  stolicy zamówienia online realizuje 5 lokali North Fish, natomiast w całej Polsce aż 28.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 47 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.