Kolejne restauracje North Fish z nowym logo

Kolejne restauracje North Fish z nowym logo

Opublikowano: 31/08/18

Spółka North Food kontynuuje proces rebrandingu marki North Fish. Od 21 sierpnia nowe logo zdobi front restauracji w Galerii Krakowskiej, zlokalizowanej zarówno przy wejściu na Dworzec Główny, jak i w strefie restauracyjnej. W najbliższym czasie zmiany będą sukcesywnie obejmowały kolejne lokale w Polsce.

Obecnie nowe logo marki North Fish, oprócz dwóch restauracji w Galerii Krakowskiej, dostępne jest również w Bonarka City Center, C.H. Ogrody, Galerii Morena, Forum Gdańsk, Galerii Bałtyckiej, C.H. Riviera, Silesia City Center oraz Galerii Sudeckiej.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 44 restauracje znajdujące się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.