Kolejne 15 restauracji North Fish dostępnych na PizzaPortal.pl

Kolejne 15 restauracji North Fish dostępnych na PizzaPortal.pl

Opublikowano: 21/06/19

North Food Polska S.A. kontynuuje prace nad rozwojem obszaru delivery. Do grona restauracji realizujących dostawę najlepszych ryb, owoców morza i dań wegetariańskich za pomocą serwisu PizzaPortal.pl dołączyło aż 15 lokali North Fish.

Teraz z opcji dowozu pysznych produktów zamówionych z North Fish przez PizzaPortal.pl, mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Wrocławia, Szczecina, Krakowa i Lublina, ale również Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia, Łodzi, Katowic, Kielc, Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania.

Obecnie usługa delivery jest dostępna w 26 restauracjach North Fish. Za pomocą serwisów do zamawiania jedzenia online lokale oferują swoim Klientom niemal wszystkie dostępne produkty w  sieci, między innymi ryby panierowane na miejscu, świeże sałatki i surówki, naturalne lemoniady i kanapki z bułką wypiekaną na miejscu.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 47 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.