JOHN BURG z nowym, odświeżonym lokalem!

W środę 13 czerwca restauracja JOHN BURG w kieleckiej Galerii Echo zyskała nowy, odświeżony wygląd. Przebudowa miała na celu odświeżenie wizerunku oraz ustalenie kierunku, w którym JOHN BURG będzie zmierzał. W lokalu dominuje nowoczesny, industrialny i lekko surowy styl. Na sali króluje drewno, stal oraz…. trawa, która nawiązuje i przypomina gościom o nowozelandzkim rodowodzie restauracji. W kwestii mebli nacisk został postawiony na sprawdzonych, polskich producentów, takich jak FAMEG czy LOFT Decora.

„Dodatkowym elementem, który przyciąga od samego wejścia, jest nowa strefa KIDS. Nasi najmłodsi goście mają do dyspozycji własną mini-kuchnię, gdzie mogą poczuć się jak nasi kucharze oraz strefę relaksu z poduszkami na wzór nowozelandzkich głazów moeraki” – komentuje Maciej Surgiel, koordynator marketingu restauracji Casual Dining w North Food Polska S.A.

Goście mają do dyspozycji 76 miejsc siedzących, 4 telewizory, wielki ekran z projektorem, na którym aktualnie wyświetlane są mecze Mistrzostw Świata oraz bezpłatne WIFI.

Pod marką JOHN BURG kryje się restauracja, która serwuje znakomite jakościowo burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus. JOHN BURG to soczyste mięso, pyszna, wypiekana na miejscu bułka oraz znakomite dodatki. Do tego pasja i odwaga w łączeniu niebanalnych składników.