Jesień pełna nowości w North Fish

Jesień pełna nowości w North Fish

Opublikowano: 08/09/22

Od 07.09.2022 na naszych gości czeka szereg nowości produktowych, odświeżony design menu oraz odmieniona formuła systemu sprzedażowego. North Fish zmienia się dla Was, dostosowując ofertę do oczekiwań stałych klientów, jak również otwiera się na tych, którzy dotąd nie wybierali naszej marki.

Sos kurkowy ze świeżą pietruszką, rybne nuggetsy, buraki z imbirem, zupa serowa z roślinnymi klopsikami i zupełnie nowa forma podania Fish&Chips, to tylko niektóre z nowości wśród jesiennych produktów North Fish. Wiele ciekawych propozycji znajdziecie w kategorii tortilli, przekąsek, czy boxów „Podziel się!”. Do menu dołączają również dwie sałatki z tuńczykiem North Fish Specials w roli głównej, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom tej wysokobiałkowej ryby.

Co nowego w systemie sprzedaży? Główną rolę oddajemy miseczce dodatków do samodzielnego skomponowania. To element każdego zestawu, nie tylko tych obiadowych. Miseczkę możesz dobrać do tortilli czy burgera, tworząc tym samym zupełnie wyjątkowy zestaw.

Najnowsza kampania to podkreślenie sezonowości, kompleksowości oferty naszej marki, jak również dużej swobody wyboru, którą zamknęliśmy w haśle „Jesz, jak chcesz”.

Kampania potrwa do 16.11.2022, niemniej jednak część wprowadzonych zmian zagości na stałe w ofercie North Fish.