Gdańsk z trzema restauracjami North Fish!

Gdańsk z trzema restauracjami North Fish!

Opublikowano: 29/05/18

29 maja w Galerii Morena w Gdańsku otwarto nową restaurację North Fish. To już trzecia restauracja w tym mieście i 43 lokalizacja w Polsce. Nową restaurację wyróżnia format „easy”, charakteryzujący się uproszczonym menu i szybkością realizowania zamówień, a Klienci mogą skorzystać z opcji doboru dodatków na wagę w wyjątkowej, konkurencyjnej cenie 1,99 zł za 100 g!

W menu restauracji znajdują się produkty znane już w sieci, takie jak łosoś norweski, dorsz czarny czy halibut oraz pyszne zupy, kanapki z pieczywem wypiekanym na miejscu, a także świeże smoothies i naturalne lemoniady. Restauracja znajduje się na poziomie +1.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 43 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.