Dostawa posiłków z oferty North Fish teraz także w Kielcach!

Dostawa posiłków z oferty North Fish teraz także w Kielcach!

Opublikowano: 04/04/19

North Fish powiększa obszar dostaw posiłków z oferty restauracji. Teraz zamówienia online mogą składać mieszkańcy Kielc za pomocą Pyszne.pl.  Już w kwietniu, posiłki z oferty restauracji będzie można zamawiać także z restauracji zlokalizowanej w Bonarka City Center w Krakowie, również za pomocą tego serwisu.

Obecnie usługa delivery obejmuje 25 restauracji North Fish. Oprócz Kielc, dostępna jest także w Białymstoku, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie oraz Wrocławiu.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 46 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.