DOSTAWA POSIŁKÓW Z NORTH FISH TERAZ TAKŻE W RZESZOWIE!

DOSTAWA POSIŁKÓW Z NORTH FISH TERAZ TAKŻE W RZESZOWIE!

Opublikowano: 19/08/19

North Fish uruchomił opcję dostawy posiłków w Rzeszowie za pomocą serwisu Pyszne.pl i PizzaPortal.pl. Od 19 sierpnia zamówienia realizowane są przez restaurację zlokalizowaną w Millenium Hall. Klienci mogą zamówić bez wychodzenia z domu pyszne ryby, kanapki, zupy, świeże lemoniady z naturalnych składników oraz inne produkty znane już w sieci.

Obecnie zamówienia online realizują restauracje North Fish w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Lublinie, Toruniu, Rzeszowie, Bydgoszczy, Katowicach, Kielcach, Białymstoku, Łodzi i Szczecinie.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 47 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.