8 restauracja North Fish w stolicy już otwarta

8 restauracja North Fish w stolicy już otwarta

Opublikowano: 17/10/18

17 października będzie miało otwarcie nowej restauracji North Fish w Atrium Promenada w Warszawie. To już ósma lokalizacja w Warszawie i zarazem 45 w Polsce.

W ofercie nowej restauracji Klienci znajdą potrawy znane już w sieci – łosoś norweski, dorsz czarny pyszne zupy, zdrowe kanapki z bułką wypiekaną na miejscu, świeże smoothie i naturalne lemoniady, a także możliwość dobrania dodatków zimnych w formule „Nałóż ile chcesz.” Wieloformatowe grafiki będą dodawały niepowtarzalnego charakteru nowej restauracji, a nowoczesny sprzęt zapewni produkty najwyższej jakości każdego dnia.

„North Fish-a w Warszawie nie trzeba przedstawiać. Jesteśmy tutaj od 14 lat, a klienci doceniają naszą ofertę; doskonałe ryby, owoce morza, domową lemoniadę i świetne zupy. North Fish w Promenadzie będzie 8 lokalem w Warszawie i 45 w sieci. Wybraliśmy Promenadę, bo to świetny projekt, który po rozbudowie będzie absolutnym liderem w tej części stolicy” – mówi Tomasz Rurarz, Dyrektor Marketingu i Rozwoju w North Food Polska S.A.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 45 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.